Moda sektörü içerisinde trend parçalar haline gelen ürünlerden birisi disco tayt olduğunu söylemek mümkün. Vitrinlerde yerini alan ve her yerde görmeye başladığımız disco tayt nasıl kombinlenir merak edilen bir konu haline geldi.

Disco taytları kombinlemek çok zor bir durum değildir. Çünkü disco taytların yapısı gereği iddialı parça olduğundan dolayı üzerine çok şık kıyafetler tercih etmenize gerek yoktur.  Burada gündelik hayatta mı yoksa özel bir davete giderken mi kullanacağınız önemlidir. İster klasik isterseniz de spor görünüm elde etmek yapacağınız kombinlemelere bağlıdır. Kadınlar, disco taytları son dönemde farklı şekillerde kombinlemeye başlayabiliyor. Kimi kadın  topuklu ayakkabıyla tercih ederek kimisi de spor ayakkabılarla kullanılıyor. Aslında burada kendi zevkinizi göz önünde bulundurarak kombin yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Disco Taytla  SadeSweat Kullanmak 

Disco tayt ile sade bir sweat kullanılabilir. Böylelikle görsel açıdan bakıldığı zaman daha sportif bir görünüm çizme şansına sahip olursunuz. Disco tayt üzerine sade bir sweat kullanarak hem doğal hem de şık görünmeniz mümkün olacak. Disco taytın en önemli toparlayıcı olmasıdır. Bu sayede fazlalıklarından şikayetçi olan kişiler disco taytı kullanarak daha fit bir görüntüye sahip olur.

Disco Tayt Tunik İkilisi 

Disco taytların renkli olması, daha fazla cool görünmenizi sağlar. En çok tercih edilen renkler içerisinde ağırlıklı olarak mor, bordo, kırmızı,  saks mavisinin yer aldığını söyleyebiliriz. Canlı renklerden özel olarak üretildiğinden dolayı doğal olarak çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan şık olmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle disco tayt tunik ikilisi çok fazla tercih ediliyor. Üzerinize giyeceğiniz sade ve uzun şekilde tunikler hoş görüntü sağlar.Ayrıca tuniklerinizi daha salaş özelliğe sahip şekilde tercih edebilirsiniz. Böylelikle cool bir havayı yakalamak zor olmaz. Sezonun en güzel trend parçalarını kullanmaya başlayarak artık sizlerde şık olmaya başlayabilirsiniz.

Disco Taytlar Hangi Ayakkabıyla Tercih Edilmeli?

Kıyafetlerin yanı  sıra ayakkabı seçimleri de önemlidir. Disco taytlar için doğru ayakkabı seçimi önemlidir. Fakat renkli bir ürün olduklarından dolayı ayakkabılarınızı daha sade renklerden yana kullanmaya başlayabilirsiniz.  Genelde bayanların çoğu spor ayakkabılarla kullanmayı daha uygun  görüyor.  Fakat illa ki spor ayakkabıyla bir kombin yapacaksınız diye bir kural yok.  Bunların yanı sıra disco taytları, topuklu stilleto, bot, uzun çizmelerle de kullanarak harika bir görünüm yaratmanız mümkün olur. Üstelik yapacağınız harika kombin sonrasında istediğiniz her yere sorunsuz şekilde gitme şansına sahip olmaya başlarsınız.

Disco taytların fiyat yönünden uygun şekilde satışa sunulmasından dolayı masraflarınız çok olmaz. Tam aksine düşük bir meblağ ile şıklık yarışı içerisinde olmanız mümkün olur. Disco taytları aklınıza gelebilecek her türlü parçalarla kullanmanız mümkündür. Şık bir yere gideceksiniz. disco taytların üzerine pullu body tercih edilebilir.

Kaynak:

http://dehakadin.com/disko-tayt-nasil-kombinlenir